1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
 1. bozidar

  bozidar
  Intern

  75
  7
  26 Март 2009
  Машко
  kako da najdam kodovi za zaltv i kako da prikacam listi na kanali so prevodi. imav intalirano zaltv so site total tv kanali so prevodi ama otkako staviv nov kod se se izgubi.
  baram isklucivo nekoj sto ima znaenje od ovaa tema nesakam trolovi ???
   

Сподели

Вчитување...