1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Турски Netflix [Префрлени мислења]

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од dekomote, 13 Мај 2019.

 1. Ragnar

  Ragnar
  On your way to fame

  593
  598
  9 Декември 2015
  Машко
  Наапани од сабајле, надвор врне а наместо да спиеме мора да се работи, добро загревање :)
   
  На efto му/ѝ се допаѓа ова.
 2. 123456

  123456
  Gaining Experience

  642
  281
  12 Април 2013
  Машко
  Колку уреди може amazon prime истовремено?
  Па сеа можеш деезер руски креирај таму ти е 230денари фемили пакет кај нас е 10.50е
  секој денер е драгоцен
   
  На Ragnar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ragnar

  Ragnar
  On your way to fame

  593
  598
  9 Декември 2015
  Машко
  Три уреди може на Прајм. Ама многу е тенка содржината (може кај нас е така само) така да ќе терам уште еден месец за 180 денари, после го гасам.
   
 4. Futurelakimens

  Futurelakimens
  Gaining Experience

  752
  351
  12 Април 2017
  Машко
  Па добро, ако може четири профили да се креираат на исти акаунт, тоа е супер.
   
 5. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,432
  814
  1 Април 2012
  Машко
  Не те разбрав сега, ти работи рускиот дизер или не? И ако да преку кој впн лажеш дека си во Русија?
   
 6. 123456

  123456
  Gaining Experience

  642
  281
  12 Април 2013
  Машко
  Да, работи деезер windscribe vpn rusia

  deezer.png
   
 7. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,432
  814
  1 Април 2012
  Машко
  Нема опција за бирање Русија на фри верзијата :(
   
 8. Futurelakimens

  Futurelakimens
  Gaining Experience

  752
  351
  12 Април 2017
  Машко
  Има Custom план, се наплаќа $1 по локација.
   
Слични теми
 1. FuNKey
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,034
 2. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,363
 3. Mister
  Одговори:
  531
  Прегледи:
  34,676
 4. tupacan
  Одговори:
  132
  Прегледи:
  6,046
 5. efto
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,026
Вчитување...

Сподели

Вчитување...