1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Tungle / Gameranger алтернатива.

Дискусија во форумот 'PC' започната од Happy, 23 Мај 2019.

 1. Happy

  Happy
  Gaining Experience

  1,040
  415
  21 Јуни 2010
  Wellness советник
  Здраво на сите.

  Сакам да играм со брат ми преку виртуал лан. Он живее во друг град.

  Што би ми препорачале?

  Испратено од LYA-L09 преку IT.mk форум апликација
   
 2. Nomad

  Nomad
  Intern

  10
  6
  25 oктомври 2016
  Hamachi врши работа
   
  На The-spiki му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gappo

  Gappo
  Gaining Experience

  75
  91
  20 Јануари 2016
  Машко
Слични теми
 1. sdarko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  815
 2. Mr.Jack
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  766
 3. xenon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,213
 4. covek01
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  599
 5. it_boy
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  256
Вчитување...

Сподели

Вчитување...