• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Tуку сакав да речам ...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Chovek

Intern
21 август 2007
8
0
дека ја уствари сум скроз нов.

И дај да си пробам тука еден пост, оти ко шо гледам не ме сака баш форумот :)

Не ти читателу ! Реков форумот ! :bravo:
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Интересен пост...
Не ти автору, постот
:) се шегувам... Добредојде и уживај...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

Chovek

Intern
21 август 2007
8
0
Ај добро ве најдов.

И не ме зезајте, гледате се лутам :))
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,057
Мислења
861,178
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно