• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Trust Raina 2.1 USB powered (10W RMS)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Spamalot

Gaining Experience
13 јуни 2011
917
229
Prodavam zvucnici Trust (18925) Raina 2.1.

-10W RMS (5W subwoofer + 2x 2.5W)
- 3 inch subwoofer driver
- USB powered
- Frequency response 50-20000 Hz

Poveke specifikacii na: Trust.com - Raina 2.1 Subwoofer Speaker Set

Zvucnicite se ispravni i vizuelno 95% zacuvani (samo sitni grepki)
Iako se USB powered imaat znacitelen bas vo sporedba so drugi USB,battery powered ili laptop zvucnici sto sum cul.

Cena 800 den.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,675
Мислења
830,280
Членови
28,680
Најнов член
Ljubac
На врв Дно