1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Trguvanje so akcii

Дискусија во форумот 'Е-Бизнис' започната од aslani agron, 14 Март 2019.

 1. aslani agron

  aslani agron
  Intern

  15
  1
  1 ноември 2013
  Машко
  Pozdrav, dali ima nekoj sto se zanimava so trejdanje akcii na globalno nivo?!
  Jas sakam da zapocnam no ne site platformi se dostapni vo MK pa slucajno nekoj da ne znae platforma?!
   
 2. Garfield'

  Garfield'
  Gaining Experience

  257
  55
  18 Јануари 2019
  Машко
  зависи што сакаш,какви акции ќе трејдаш.
  Имаш за злато,криптовалути,но контактире со некој брокер што знае и он да добие и исто така и ти.
   
 3. causevd

  causevd
  Gaining Experience

  421
  352
  4 oктомври 2011
  Машко
  Иди тука Forex Македонија | Fortrade имаш доста корисни информации, ако си заинтересиран тогаш пиши му го твојот моб и ке ти се јават


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа ова.
 4. JEEC KOM

  JEEC KOM
  Intern

  1
  0
  3 Мај 2019
  Машко
  Pozdrav ...da sto te iteresira ?
   

Сподели

Вчитување...