1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Trading

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од Aka1458, 25 Февруари 2020.

 1. Melisandre

  Melisandre
  Gaining Experience

  124
  214
  6 Мај 2019
  Женско
  ...или да се искористи. :)

  Како што кажав, со среќа.
   
  На StefAngel и Futurelakimens им се допаѓа ова.
 2. Aka1458

  Aka1458
  Intern

  26
  2
  18 Февруари 2020
  Машко
  Шоако неам 18 години и иам ајфон хахаха го купив од мој пари, сум работел за тие 200 евра.. и дефинитивно неам некој си пари за фрлање и скоро ке напунам 18.
   
 3. Melisandre

  Melisandre
  Gaining Experience

  124
  214
  6 Мај 2019
  Женско
  Тогаш браво за тебе :)
   
  На Aka1458 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. toshex
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  439
 2. DonFrozex
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  4,977
 3. StefAngel
  Одговори:
  116
  Прегледи:
  6,092
Вчитување...

Сподели

Вчитување...