• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Трач во врска со Микрософт Визија

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Начув трач дека имало некои технички проблеми при одржувањето на конференцијата? Некој да потврди/негира?
 

deXterche

Intern
19 септември 2007
27
0
Јас бев на Визија али не заприметив такво нешто (BSoD), само што ги зезаа микрофоните на главната церемонија (увек е така на визија). Едино ако е десено во другите сали некој испад.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,032
Мислења
854,815
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно