Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

TP-LINK Archer C2300

Статус
Затворена за нови мислења.

Magical

Gaining Experience
15 август 2008
378
397
Magical додаде нов оглас:

TP-LINK Archer C2300 - 4.000 ден.

Продавам TP-LINK Archer C2300 v1.0 користен е 1 година, со помината гаранција.
 • Безпрекорно работи
 • Одлична состојба, без знаци на користење
 • Се продава бидејќи не се користи

Има простор за договор околу цена.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.496
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно