• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Проценка TP-LINK Archer C2300

Magical

Gaining Experience
15 август 2008
267
321
Почитувани членови,

Ве Молам за проценка на TP-LINK Archer C2300 v1.0 користен е 1 година, со помината гаранција.
  • Безпрекорно работи
  • Одлична состојба, без знаци на користење
  • Се продава бидејќи не се користи

Слики ке прикачам покасно.

Ви Благодарам!
 

nikola_bb

Gaining Experience
14 август 2009
401
125
Почитувани членови,

Ве Молам за проценка на TP-LINK Archer C2300 v1.0 користен е 1 година, со помината гаранција.
  • Безпрекорно работи
  • Одлична состојба, без знаци на користење
  • Се продава бидејќи не се користи

Слики ке прикачам покасно.

Ви Благодарам!
Pisi mi cena ko ke imas zainteresiran sum

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43.668
Мислења
889.315
Членови
31.509
Огласи
36
Најнов член
CapeNov
На врв Дно