• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Проблем Toshiba Satellite L300

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mr.wicket

Intern
29 ноември 2007
38
3
Скопје, Македонија
micevski.xyz
Здраво,

Пред се, доколку сум ја отворил темата на место каде што не треба - длабоко се извинувам :)
Имам Toshiba Satellite L300 кој работи одлично, меѓутоа ми се скришија пиновите за затворање на горниот лид. Да не случајно некој ги има на располагње и нормално, која цена се продаваат. :)Благодарам
Мартин
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,698
Мислења
862,543
Членови
30,046
Најнов член
Basket
На врв Дно