1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Toshiba R940 Ultrabook

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од Rukfash, 10 Јули 2019.

 1. Rukfash

  Rukfash
  Gaining Experience

  338
  168
  24 Јануари 2019
  Машко
  Не ме занима
  Дечки ако може мислење дали вреди лаптопот за парите 119 фунти = 8500 ден?
  Веројатно е користен во фирма, па претпоставка дека не е ногу дрнкан. За намената која му ја имам дури е и превише јак, може и нешто послабо, па дајте некоја сугестија ако мислете дека не е вреден. Брат ми ке доаѓа опвај месец, па сакам да му порачам да донесе.
  CHEAP DEAL Laptop Core i5 3rd Gen Toshiba R940 Ultrabook Windows 7 FAST WIRELESS | eBay
   
 2. smole

  smole
  Unstoppable

  2,895
  3,217
  18 Април 2007
  Не знам дали вреди за парите, али 6 години е стар, имај го тоа во предвид, не е баш нов лаптоп.
   
 3. Rukfash

  Rukfash
  Gaining Experience

  338
  168
  24 Јануари 2019
  Машко
  Не ме занима
  Имам предвид. Исто имам предвид дека кај нас новите лаптопи се ногу фалични и дека рикаат. Иначе брат ми потврди дека е во фирма користен.
   
 4. Peceto

  Peceto
  Intern

  11
  10
  24 Јули 2012
  Машко
  Stom nema nekoja gt ati grafika nema sho da mu se desi. Sigurno e i podsreden taka da nema sho da mu ja mislish. Bashka i godina dena davaat garancija-ke si platish poshta i toa e toa. Jas nekolku pati imam zimano i ne sum imal problem.
   
  На Rukfash му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. c0mrade

  Проценка Toshiba Satellite L750-1N0

  c0mrade, 9 Април 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  780
 2. iface
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  346
 3. borcep
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  568
 4. l1d0v1c
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  3,691
 5. STEFF
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  786
Вчитување...

Сподели

Вчитување...