1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Toshiba R940 Ultrabook

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од Rukfash, 10 Јули 2019.

1. Rukfash

Rukfash
    Gaining Experience

338
    168
    24 Јануари 2019
    Машко
    Не ме занима
    Дечки ако може мислење дали вреди лаптопот за парите 119 фунти = 8500 ден?
    Веројатно е користен во фирма, па претпоставка дека не е ногу дрнкан. За намената која му ја имам дури е и превише јак, може и нешто послабо, па дајте некоја сугестија ако мислете дека не е вреден. Брат ми ке доаѓа опвај месец, па сакам да му порачам да донесе.
    CHEAP DEAL Laptop Core i5 3rd Gen Toshiba R940 Ultrabook Windows 7 FAST WIRELESS | eBay

2. smole

smole
    Unstoppable

2,895
    3,217
    18 Април 2007
    Не знам дали вреди за парите, али 6 години е стар, имај го тоа во предвид, не е баш нов лаптоп.

3. Rukfash

Rukfash
    Gaining Experience

338
    168
    24 Јануари 2019
    Машко
    Не ме занима
    Имам предвид. Исто имам предвид дека кај нас новите лаптопи се ногу фалични и дека рикаат. Иначе брат ми потврди дека е во фирма користен.

4. Peceto

Peceto
    Intern

11
    10
    24 Јули 2012
    Машко
    Stom nema nekoja gt ati grafika nema sho da mu se desi. Sigurno e i podsreden taka da nema sho da mu ja mislish. Bashka i godina dena davaat garancija-ke si platish poshta i toa e toa. Jas nekolku pati imam zimano i ne sum imal problem.

На Rukfash му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
  1. c0mrade

Проценка Toshiba Satellite L750-1N0

c0mrade, 9 Април 2017, Во форумот: Продавам
    Одговори:
    8
    Прегледи:
    780
  2. iface
    Одговори:
    1