• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Торенти за филмови?

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
Sto ke vi e demonoid i drugi gluposti...... ako e za filmovi mininova i thepiratebay...... gi ima site filmovi od aXXo i drugite podobri "ripadzii":D
 

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
а зошто им се налути аххо и си замина ако не е тајна ? Онака ме интересира
- мислам дека прашањево не е оффтопик, ако се земе во предвид дека аххо дава квалитет
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
суберспиц

ај подобјасни го ова

првпат слушам од тебе, да знам во иднина дали ке има аххо со таков квалитет или нешто ке утича на тоа:)
 

TheSpeedy

Intern
4 септември 2007
279
2
Јас колку што знам уште го има axxo на piratebay,
неговите рипувани филмови се на топ 100 и тој е на врвот..
 
18 август 2008
124
16
Brakja se sekjavam koga imase nekoi topici "axxo has left TPB".Ne znam zosto.Da ne nagadzam.Go ima na Mininova zatoa ne se sekirajte.Inace negovi filmovi moderatori od TPB gi stavaat na sajtot.Potrazete na google.........ili pak jas ako najdam nesto ke vi [email protected] speedy brate pogledaj malce podobro jes da na kraj na torrent pisuva -Axxo(deka e od axxo) ama go postira nekoj drug ne toj koga ke vlezes vo torrentot da gi vidis komentarite.

Pozz od Kumanovo:bravo:
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
А да сеа ми текна еве страна на аххо , FXM и цело нивно друштво тука ги имате сите нивни торенти..
http://www.superfundo.org
Druze ova ne e strana na aXXo , nikoj ne ni znae kako izgleda i koj e i od kaj e a ti ni dve ni tri mu ja najde stranata. :D

Ima edno nesto sto go pisuva na site info-a na aXXo, a toa e:

> BE AWARE OF BOGUS SITES AND LAMERS
>
> DOWNLOAD YOUR aXXo FILES FROM aXXo ACCOUNTS

A jas na sajtov koj sto si go dal ne mozam negov akaunt da najdam.
Ima navodno negovi filmovi (koi BTW se so golemo zakasnuvanje, najnoviot e od pred 3-4 meseci sto e postiran na oficijalnite aXXo akaunti) ama i jas mozam od edno mesto da gi simnam , da vmetnam virus ili nesto i na drugo mesto da gi postiram kako aXXo:D
 

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
Јас лично ја користам torrentz.com тоа е пребарувач којшто ги индексира скоро сите торент сајтови. Кога вршиш пребарување за медиа, ако има зелено штиклирано знакче, тоа значи дека userot е проверен и е квалитетен аплоад

аххо секогаш има преквалитетна слика и звук а дали е некој торент негов, можете да проверете на http://www.mininova.org/user/axxo

поз
 

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
jas redovno sekoj mesec siminam po okolu 6 filma i mnogu sum zadovolen inaku filmovite so gi siminam se DIVX a gi simnuvam od http://www.torrentfive.com/ tamu ima i igri da simnes. Poso filmovite so gi siminam se DIVX nemaat prevod pa prevodite mozes da gi najdes na : http://www.divx-titlovi.com/Default.aspx , http://www.sub-titles.net/ , http://www.opensubtitles.org/hr , http://www.titlovi-extra.com/ , http://www.subbiee.com/?title=already.dead. http://titles.box.sk/index.php, http://www.divxsubtitles.net/page_subtitles.php ,
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
854,998
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно