Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Торба за лаптоп (дупла)

Статус
Затворена за нови мислења.

Banjifiko

Unbeatable
28 октомври 2008
3.839
5.815
Skopje
Banjifiko додаде нов оглас:

Торба за лаптоп (дупла) - Проценка

Дајте проценка за торбичево, некористено е, така дреме во остава.
Може да се носат два лаптопа истовремено или лаптоп и фасцикла со документи на пример.
Има и рачка на извлекување за влечење и тркалца.

1710591903737.jpg 1710591903662.jpg 1710591903684.jpg

1710593365993.jpg

Видете го целиот оглас...
 

NanoCell

Gaining Experience
10 октомври 2011
368
410
Немам осет за цената, но кога ќе ја формираш те молам контактирај ме.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.214
Членови
35.390
Најнов член
lefkova.e
На врв Дно