1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ТопШоп промо ваучери

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од RoninMK, 20 ноември 2019.

 1. RoninMK

  RoninMK
  Gaining Experience

  141
  133
  20 Април 2016
  Машко
  Незнаев каде да ја сместам темава се надевам не згрешив :)

  Имам за користење некои ваучери од ТопШоп, а немам потреба од ништо моментално.
  Па ако има некој што се мислел за некој производ слободно нека ми пише тука или на ПП.
  Колку е поскап производот толку поголем е попустот!
  Значи ми нудат и ексклузивни производи кои неможете да ги најдете на нашите сајтови кои се само за златни купувачи.

  Еве например некои такви производи:
  Edesia 5* lonac za kuhanje | Delimano
  Adriano 7-djelni set posuđa | Delimano
  Rovus Ultra Smart bežična pegla | Top Shop
  Dormeo Yin&Yan Pillow Classic
  Плус со златното членство се што ќе се купи има дополнителна гаранција :)

  Само да напоменам дека работава е хитна односно важи во наредните 24 часа!

  П.С. За побрз одговор може и на Вибер: 078/458-520 :)
   
  На PandaBomber му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...