Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Topping L30 засиливач за слушалки

Статус
Затворена за нови мислења.

VerGer

Practice makes perfect
9 ноември 2016
1.737
1.584
Скопје
VerGer додаде нов оглас:

Topping L30 засиливач за слушалки - 3.800 ден.

Поради замена, се продава пред-појачало/појачало за слушалки Topping L30 (заменета единица, со сериски број со среден проблемот што го имаа заземјувањето) сребрена боја.

Без никакви козметички оштетувања, со адаптер за струја по европски стандард (не треба конвертор).

За било какви прашања пишете/јавете се слободно.

071 389 396 Горан

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.970
Членови
35.345
Огласи
2.934
Најнов член
bojan.donev
На врв Дно