• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Тонер за ласерски принтер во шише

  • Ја почнал/а темата
  • #1

stavrov69

Gaining Experience
26 ноември 2008
430
215
Здраво, да не има некој информација каде би можел да најдам прашок за ласерски принтер во шише или вреќи. Поконкретно ми треба за Lexmark колор принтер.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,348
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно