• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

tipuvanje online so makedosnki karticki

  • Ја почнал/а темата
  • #1

markomake

Intern
17 декември 2007
51
0
Dali nekoj se kladel online so makedonski karticki, i ako go pravi toa kakva karticka koristi ( od koja banka )
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Знам дека со закон е забрането online обложување со било која картичка од македонска банка..
Немам точен линк до законот ама 100% сум сигурен за ова и беше објавен во службен весник..
 

sstefan

Intern
10 декември 2007
73
0
Знам дека со закон е забрането online обложување со било која картичка од македонска банка..
Немам точен линк до законот ама 100% сум сигурен за ова и беше објавен во службен весник..
nema vrska. imam kartica od uni banka i voopsto ne mi pravi problemi za bilo kakvo placanje online. se oblozuvam, igram online poker,online casino i imam podignato pari.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,676
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно