• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Типично македонско бизнис размислување

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,275
1,923
www.iwmnetwork.com
[ame="http://youtube.com/watch?v=YXp6PaKoZRU"]YouTube - Macedonian Humour K-15 (part 8 - mislenje na makedonski)[/ame]
 

Kafka

Intern
8 јуни 2007
128
19
Smesno ama vistinito.... sepak so malku optimizam situacijata moze da bide mnogu podobra ako nie (mladite) toa go sakame.... a vistina go sakame pa logicno e da se razlikuvame vo odnesuvanjwto od nasite roditeli ili postari sorabotnici...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,660
Мислења
830,018
Членови
28,667
Најнов член
Привет
На врв Дно