1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Tinder work

Дискусија во форумот 'Интернет Маркетинг' започната од done1234, 16 Септември 2019.

 1. done1234

  done1234
  Intern

  1
  0
  15 Септември 2019
  Машко
  Има ли некој искуства со рекламирање/пракање линкови на тиндер?Како да стигнам до тие линкови?
   
 2. JensenInterceptor

  JensenInterceptor
  Gaining Experience

  576
  220
  28 ноември 2015
  Машко
  Па тоа не иде како реклами во секоја мобилна апликација?
  Зошто баш Тиндер?
   
 3. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,217
  13,084
  23 Јануари 2008
  Манга
  За пич*и...
   
  На causevd, Psycore, GGTT1 и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. Arabian

  Arabian
  Gaining Experience

  536
  297
  5 ноември 2013
  Машко
  Кој пробал знае :p:p
   
  gOJDO, olikomerc и на stefan_off им се допаѓа ова.
 5. JensenInterceptor

  JensenInterceptor
  Gaining Experience

  576
  220
  28 ноември 2015
  Машко
 6. martinmax

  martinmax
  Gaining Experience

  102
  88
  1 Март 2013
  Машко
  Човекот праша за Тиндер а не за Гриндер..
   
  На JensenInterceptor му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. mobfors
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,751
 2. lakimens
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  873
 3. Happy
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,452
 4. sumi
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,108
 5. PC_GAMER
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  896
Вчитување...

Сподели

Вчитување...