Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Tikwatch 3 Pro Ultra GPS

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.176
7.314
mikrotikmacedonia.online
DrMTR додаде нов оглас:

Tikwatch 3 Pro Ultra GPS - 10.500 ден.

Како што гласи насловот продавам Tikwatch 3 Pro Ultra GPS смартвоч користен околу 4 месеци купен од Мобвои директно. Часовникот работи на Google WearOS. Истиот има два екрани еден монохроматски кој што служи за заштеда на енергија , и Амолед екран, кој што служи за сите други намени. Искрено го купив часовников со намена да го користам за трчање, ама во меѓувреме заработив повреда на коленото за време на вежбање, и трчањето ми беше забрането.

Без никакви оштетувања, ниту гребки по истиот...

Видете го целиот оглас...
 

Psycore

Practice makes perfect
12 ноември 2013
914
1.176
Скопје
Врвен бренд за смарт часовници. По многу детална анализа што правев во време на почетокот на Ковид, ова беше убедливо најдобар смарт часовник и бев решен да го купам неговиот претходник. Но, работите доста се искомплицираа, почна пандемија, и посредничкиот транспорт од amazon.de кој го планирав не беше возможен. Така да купив Samsung Active 2 со TizenOS и мислам дека се заебав. Не е лош и Samsung-от, далеку од тоа ама Ticwatch и WearOS се подобри според мене.
 

DrMTR

Guru
27 март 2014
7.176
7.314
mikrotikmacedonia.online
Врвен бренд за смарт часовници. По многу детална анализа што правев во време на почетокот на Ковид, ова беше убедливо најдобар смарт часовник и бев решен да го купам неговиот претходник. Но, работите доста се искомплицираа, почна пандемија, и посредничкиот транспорт од amazon.de кој го планирав не беше возможен. Така да купив Samsung Active 2 со TizenOS и мислам дека се заебав. Не е лош и Samsung-от, далеку од тоа ама Ticwatch и WearOS се подобри според мене.
Согласен со пишаното.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.598
Мислења
945.547
Членови
34.082
Огласи
1.974
Најнов член
classicmetal
На врв Дно