1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Thou shall not pass!

Дискусија во форумот 'IT.mk известувања' започната од D, 27 Март 2020.

 1. D

  D
  Администратор

  3,250
  1,726
  31 Март 2007
  Мал придонес кон јавната свесност, особено во денови кога повеќе наши текстови се наоаѓаат во топ теми на Time.mk и носат нов трафик...
   

  Прикачени датотеки:

  На Banjifiko, fuzzjaw, Vlatchey и уште 15 други им се допаѓа ова.
 2. Oktar

  Oktar
  Epic

  3,693
  11,008
  23 oктомври 2012
  Машко
  Досетливо и остроумно. Браво!
   
  D, xhktw и на damil им се допаѓа ова.
 3. Vlatchey

  Vlatchey
  Intern

  7
  5
  11 oктомври 2019
  Машко
 4. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,469
  7,456
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  А како „Отвараш и вистински прозори“, наспроти фејковите што ги отвараме обично или? :D
   
 5. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,867
  3,290
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Ваљда се мисли на опипливи врати и прозорци а не само прозорци на виндоус
   
  На D и Oktar им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. MetalGear
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,068
 2. NERD.
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,096
 3. Maja3
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  633
 4. goranzoran
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,139
 5. Gucci
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  368
Вчитување...

Сподели

Вчитување...