Продадено Thor 300 TKL

Статус
Затворена за нови мислења.

boksata

Gaining Experience
27 декември 2017
328
419
Продавам механичка тастатура Thor 300 TKL, купена од анхоч малку користена (остана на работа откако фати короната). Црвен свич со бело осветлување. Кутија и гаранција нема.

Цена 1000 ден.

IMG-46c82cafd80419e70262a2d8b1f2cfdc-V.jpg IMG-6c90cdfbb24fe9b2f5c7513610c631dd-V.jpg
 

boksata

Gaining Experience
27 декември 2017
328
419
Додавам и два сета keycaps како на сликата
IMG-8ffaa9f41ae45b980cb97542c626a171-V.jpg
Едниот сет е typewriter стил (104 капачиња) другиот е DSA профил (27 капачиња, само тие на сликата).
Цена за тастатурата и сите капачиња 1500.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,035
Мислења
870,608
Членови
30,369
Најнов член
bigsmile
На врв Дно