• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Thor 300 механичка тастатура

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

gokica

Модератор
13 јуни 2009
8,678
11,059
gokica's setup  
Processor & Cooler
i7 2600K & Noctua NH-D14
Motherboard
ASUS P8Z68-V Pro GEN 3
Storage
Samsung 850 Pro 256GB
PSU
Cooler Master V850
RAM
16GB 1333Mhz Kingston Value
Video card
ASUS Strix RX570 OC
Case
HAF 932
Mouse
Logitech G502 Proteus Core
Keyboard
Logitech K800
Audio
ASUS Xonar ST
Monitor
Dell UP3216Q
OS
Windows 7, 8 & 10
Купена на почеток на јуни оваа година.


20201122_215035-01.jpeg

Пробана неколку часови. Малиот навикнат на мембрански, не му се допадна филингот и нејќе да менува. Сакав јас да ја користам ама имам многу други по дома и остана да собира прашина. И јас не сум љубител на механички.

Blue свичеви со добар клик. Зелено лед осветлување. Кутијата е фрлена. А гаранцијата треба да ја чувам. Но треба да ја најдам. Ако не се лажам 12 месеци.

Да не се мафта по дома може да е нечија за 1,200 денари.

Напомена: не праќам по карго. Може да се погледне и подигне во Скопје.
Мислењето е автоматски споено:

Резервација.
 
Последна промена:
  • Ја почнал/а темата
  • #2

gokica

Модератор
13 јуни 2009
8,678
11,059
gokica's setup  
Processor & Cooler
i7 2600K & Noctua NH-D14
Motherboard
ASUS P8Z68-V Pro GEN 3
Storage
Samsung 850 Pro 256GB
PSU
Cooler Master V850
RAM
16GB 1333Mhz Kingston Value
Video card
ASUS Strix RX570 OC
Case
HAF 932
Mouse
Logitech G502 Proteus Core
Keyboard
Logitech K800
Audio
ASUS Xonar ST
Monitor
Dell UP3216Q
OS
Windows 7, 8 & 10
Продадено.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,673
Мислења
830,157
Членови
28,670
Најнов член
digado133
На врв Дно