• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продадено Thinkpad E480

Статус
Затворена за нови мислења.

Trtka

Gaining Experience
11 април 2018
230
263
Продавам Thinkpad E480 , 1080p ips дисплеј, i7 8550u, 16gb ram , 550RX gpu, 120гб ссд самсунг ево 850.
Цена 32000.
 

Trtka

Gaining Experience
11 април 2018
230
263
Бујрум слики.
 

Атачменти

 • IMG_20211122_223855.jpg
  IMG_20211122_223855.jpg
  1.9 MB · Прегледи: 234
 • IMG_20211122_223916.jpg
  IMG_20211122_223916.jpg
  1.5 MB · Прегледи: 234
 • IMG_20211122_224054.jpg
  IMG_20211122_224054.jpg
  2.2 MB · Прегледи: 226
 • IMG_20211122_224201.jpg
  IMG_20211122_224201.jpg
  3.1 MB · Прегледи: 233
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,113
Мислења
877,949
Членови
30,720
Најнов член
DVKL
На врв Дно