Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

ThinkPad E15 Gen 2 (AMD)

Статус
Затворена за нови мислења.

Alek7

Gaining Experience
2 април 2020
57
87
Skopje
Alek7 додаде нов оглас:

ThinkPad E15 Gen 2 (AMD) - Проценка

Здраво,

Би сакал да ве замолам за проценка на следниов лаптоп: ThinkPad E15 Gen 2 (AMD), со 16GB RAM, купен од Inet.mk на 02.09.2020г.
Лаптопот е со 3г гаранција (значи сеуште е под гаранција, но земен е преку фирма и треба да потражам документи).
Состојба 10/10. Лаптопот никој пат не е отваран.
Првите 2г е користен за програмирање, сега го пуштам еднаш месечно да платам...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.610
Мислења
945.743
Членови
34.094
Огласи
1.981
Најнов член
adelauto
На врв Дно