• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Thermal Take куќишта и кулери..?!

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4.368
3.313
Скопје
www.gorast.com
На Инфоком пред некоја година видов фирма која продаваше галантерија од Thermal Take (кукишта, кулери, напојувања...). Знае ли можеби некој како се вика фирмата и контакт од неа?

Благодарам, С@
 

skullmonkey

Unstoppable
25 април 2007
4.368
3.313
Скопје
www.gorast.com
Машала :D Јас имам ок напојување ама морам под ИТНО да го сменам кулерот за процесорот зашто може перката да ми летне секој момент во артерија некоја да ме погоди да искрварам до смрт :D

Поздрав
 

vojkan

Intern
19 јуни 2007
404
4
Naskoro Jar Computers otvaraat prestavnishtvo i vo Skopje.
Inaku imam kukjishte, napojuvanje i cooler za procesorot od ThermalTake i mozham da kazham deka sum prezadovolen. Edina alternativa za ThermalTake bi rekol deka e Antec.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.139
Мислења
894.126
Членови
31.856
Огласи
326
Најнов член
MajkaTi
На врв Дно