1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Решено Thermal pads во Скопје

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од petre.dimov, 8 Февруари 2014.

 1. petre.dimov

  petre.dimov
  Gaining Experience

  931
  234
  27 ноември 2008
  Машко
  Software developer
  Каде може да најдам термални падови што се ставаат над GPU процесорот кај лаптоп компјутерите?
   
 2. kjosmofon

  kjosmofon
  Баниран/a

  3,760
  5,731
  7 oктомври 2011
  kalfa
  Kaj mene od 1mw/k do 7 mw/k od 0.5 do 4mm dimenzii od12x12mm d 100x100mm
   
  gremlin, smole и на petre.dimov им се допаѓа ова.
 3. petre.dimov

  petre.dimov
  Gaining Experience

  931
  234
  27 ноември 2008
  Машко
  Software developer
  Тогаш ќе дојдам да купам од кај тебе.
  Фала може да се затвори темата.
   
  На kjosmofon му/ѝ се допаѓа ова.
 4. bajramo

  bajramo
  Gaining Experience

  437
  275
  25 Јуни 2008
  Пак да ја "оживеам" темава. Ми требаат термални падови за лаптопот, каде да најдам?

  Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
   
 5. tomi

  tomi
  Guru

  9,839
  9,057
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Neksio
   
  На Delta111 и bajramo им се допаѓа ова.
 6. bajramo

  bajramo
  Gaining Experience

  437
  275
  25 Јуни 2008
  Што пари се знаеш? И дали се добри?

  Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
   
Слични теми
 1. skullmonkey
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,530
 2. lynx
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,212
 3. Banjifiko
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  651
 4. toshex
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  423
Вчитување...

Сподели

Вчитување...