1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Thermal Pad

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од lynx, 16 ноември 2012.

 1. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,358
  3,049
  4 Септември 2008
  Каде може да се најде кај нас силиконски термален пад/лента?

  [​IMG]


  Исто така дали може да се најдат бакарни/алуминиумски плехчиња/падчиња, дебелина 0.5мм, 1мм и слично?

  [​IMG]

  П.С. Во Логинг прашав, немаат ни едното ни другото.
   
 2. psyside

  psyside
  Rising Star

  25,352
  25,755
  4 Септември 2008
  Ebay, за кај нас незнам.
   
 3. lynx

  lynx
  Unstoppable

  3,358
  3,049
  4 Септември 2008
  Да, ама ќе ги добијам по месец дена.
  Никаде по нашиве компјутерски фирми/сервиси неможе да се најде?
   
Слични теми
 1. skullmonkey
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,530
 2. bate mile
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  473
 3. petre.dimov
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  954
Вчитување...

Сподели

Вчитување...