• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

The YouTube Screening Room

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Најновото нешто од YouTube е The YouTube Screening Room.
Овде се прикажуваат клратки филмови/анимации од членовите на сервисот, и добиваат професионални критики од 4 критичари.

Еве го најавното видео:
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=j8oHN6Hi6bc[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,750
Мислења
856,673
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно