• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

The Witcher(dobra li e?)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
Sakam da ja zemam the witcher ama neznam dali e dobra.nekoj vika da a nekoj ne.Mozda nekoj od vas ja probal pa moze da mi kaze dali vredi da ja kupam, inace nemajte gajle ne mi e slab kompjuterot samo kazete dali vredi.
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
Најдобра, земај одма не чекај, дан му кажем на овја у аватаров дека се двоумиш :LOL::LOL:
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
За мене подобра, ама зависи од вкусот.
Assasin's Creed ќе ја играм затоа што немам што друго сега во моментов.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
Onda ke ja zemam The Witcher.ama ako si me zeznal vise ne te slusam(lele koja zakana lol).
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
Шо има да те зезнам, ако сакаш да играш добри рпг игри со најтоп приказна, со топ графика и гејмплеј тогаш би ти била помеѓу 10 најдобри. Ама пак ако не си по прикаските т.е. да станеш само најјак и да го свртиш крајот тогаш би ти била просечна.

Јас ја ставам играва на 3 место во мојата топ листа нормално после Thief 1 и 2

P.S. Само не ја земај обичната верзија туку земија специјалната(незнам како се викаше точно) која има повеќе ликови диалози и е пооптимизирана(не дека нечини и другата која ја играв јас)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,537
Мислења
858,925
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно