• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

The Website Is Down

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Леле она со десктопор закон!!!
The web site was on the right testicle.:))
Ме боли стомакот од смеење.
:LOL::LOL::LOL:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
895
Ohrid
omg... 15 минути го чекав да се лоадира.. Ама во секој случај - се исплаќаше :))

Многу закон..:LOL:
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
како га брише маил
couse i dont see it :rolleyes:

леле све му исклучи од на дечка :) дури и карте што с играја

FUK UИ :) nise наредени иконе

одма доказ и му ги среди :)

you can arange by penis :plachko2:

тоа како го заеба на позадина ми е познато
во потпис ми е :)

дечкото треба да добие титула за работник на година
барем играта ја цепа добро:)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Исто момент кој ме насмеа највеќе, воздишката на 2:50, кога се јавува тој типот искулиран да каже дека веб сајтот му е down :D
 

StarBuck

Intern
16 февруари 2008
1,295
48
Берлин
StarBuck's setup  
Processor & Cooler
Quad-Core Intel Xeon E5 3,7
Storage
256 GB SSD
RAM
12 GB DDR3-RAM
Video card
Dual AMD FirePro D300 GDDR5 4GB
Monitor
IPS
OS
Yosemite
w8 dude i gotta take a picture of this :LOL::LOL::LOL:
 

neW1

Gaining Experience
10 мај 2007
679
135
hiden video:
Одете во десктоп и логирајте се (рандом име и пасс не е битно)
Напишете: (нормално) reboot ;)
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
andrijeski totalno si otkacen navistina... se skinav od smeenje, ama bukvalno se skinav.. :D toa so igrata koga go tepase coveceto i mu pukase u ku*ot i posle toa dvizenjata me puknaa od smeenje :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,694
Мислења
848,789
Членови
29,430
Најнов член
djpece
На врв Дно