• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

The Time Machine

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Ова стварно вреди да се види.
Филм во кој ТИ одлучуваш како ќе продолжат ликовите :)

Почнете со овој клип....

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=l8rJ1WML60Y[/ame]

Од мене 10 ѕвезди! :bravo:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
WOOOOOOOOOW..... Каква идеа.. :bravo: Прв пат гледам ваква идеа... Браво за креаторот! :bravo:

10/10
 

James

Intern
8 јули 2008
336
13
A што ќе биде ако го гледаш филмов на телевизија???
Ќе мењаваш канал за секоја одлука? :p
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Нема ни да може,телевизорот мислам дека не подржува флеш :D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,570
Мислења
820,760
Членови
28,229
Најнов член
redstone
На врв Дно