• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

The Red Guy

  • Ја почнал/а темата
  • #1

sumi

On your way to fame
8 април 2007
1,129
770
Кавадарци
www.uhost.mk
sumi's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i7-4710HQ
Storage
SAMSUNG 840 500GB SSD Evo
RAM
2x8GB DDR3 1600MHz
Video card
nVidia GTX860 4GB GDDR5
Case
Notebook Lenovo Y50-70
Mouse
Logitech M705
Monitor
15.6" FullHD 1090x1080 LED
OS
Windows 7 Home Premium 64bit
Блогот на дечкото е блог за пример. Воведува оригиналнот и пред се лично искусени работи. Не пишува секојдневно колку само да се трупаат текстови безврска и тоа текстови кој можеш да ги прочиташ уште на 100 други места. Се што има напишано од првиот до последниот текст е 100% чист квалитет :).
Секоја чест !

http://www.theredguy.com/

Бидејќи не пишува често овде ќе ве известувам за новите "доживувања".
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,735
Мислења
863,565
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно