1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

The Perfect IT Troll

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од psyside, 4 Септември 2012.

 1. psyside

  psyside
  Rising Star

  25,378
  25,798
  4 Септември 2008
  На prichina, Goce_MKD, gokica и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,026
  6,853
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Абе ова последново до негде и му држи вода. Јас со празни кутии од STR8 колонска сум насочувал сигнал да фаќам од жена парк wifi (дур работеше). За решетка нема да има ефект ама барем има некој допирни точки.

  Најбоље беше SFC апгрејдод.
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
 3. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,452
  12,629
  2 Август 2012
  Машко
  Уште полускузен е коментаров на youtube
  this guy would be a great Presidential candidate, offering hope where there is none.

  И сега после ова ми се наметнува прашањето „Дали полн HDD е потежок од празен“??
  :D
   
 4. hipo

  hipo
  Practice makes perfect

  1,628
  1,397
  27 Јануари 2011
  Машко
  Порано велевме хартијата трпи се...сега YouTube трпи се.
  Само ме интересира дали некој го послушал и ги променил неговите совети
  Може да направиме тема Идиот на годината на YouTube :D
   
 5. psyside

  psyside
  Rising Star

  25,378
  25,798
  4 Септември 2008
  Ихаа, зарем се сомневаш? LOL!
   
 6. Phenomen

  Phenomen
  Баниран/a

  898
  411
  6 Декември 2011
  Машко
  ич не ми е смешно ова. Само 3 годишно дете може да се заебе на овие „финти“.
   
  На Sukhoi му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,026
  6,853
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Може да се заебе секој што не е компјутерџија. Особено со тоа со УСБ-то. Мене ми е смешно никого не оштетува.
   
 8. Steff_Maja

  Steff_Maja
  Practice makes perfect

  4,039
  1,644
  30 Мај 2010
  Хахах, лудница е.
  15 Mb/s разлика, а замисли цел миксер да прикачиш на антената - 30 Mb/s :D
  Со Усб-то баш добра финта. Ќе ја наместам на некој ;)
  За хард дискот ќе го праќам на пријатели видеово кога ќе им е полн хард дискот :D
   
 9. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,452
  12,629
  2 Август 2012
  Машко
  Ликов си прави сеир со сите
   
  На RagingDemon му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sukhoi

  Sukhoi
  Practice makes perfect

  1,697
  1,148
  16 Јуни 2010
  Машко
  Кратко и јасно: Идиот
   
  На Phenomen му/ѝ се допаѓа ова.
 11. psyside

  psyside
  Rising Star

  25,378
  25,798
  4 Септември 2008
  Не си свесен колку нубови има по други држави, анти-таленти се.
   
 12. IntelAmd

  IntelAmd
  Gaining Experience

  740
  197
  18 Јануари 2012
 13. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,026
  6,853
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Абе какви други држави. Колешка купила 3G USB стик за да го приклучи на телефон за да има интернет.

  [​IMG]
   
  Kajsibebraat, uwemi, IntelAmd и на уште 1 им се допаѓа ова.
 14. comedian

  comedian
  Gaining Experience

  118
  56
  23 Февруари 2012
  [​IMG]
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...