• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

The new games

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3.036
203
404
www.igorjanevski.com
Vcera slucajno gledav prezentacija na novite igri koi ke bidat pusteni vo prodazba vo sept-okt i vidov demo na navistina dobri igri.
PES 2009, FIFA 2009, NCAA Football 2009, Need For Speed UNDERCOVER, GTA 4, Resident Evil 5, Final Fantasy 8, The Last Reminant, Rockband 2, Fable 2...i mnogu drugi.

Eve nekolku demoa i sliki od novive igri...

GTA IV

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=IxDfHgqMTfg&feature=related[/ame]

FIFA 2009

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=0q-Tkt_gOAU[/ame]

NFS Undercover

90501_matter.jpg


Resident Evil 5

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=FdybHP_l52Q[/ame]​
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
WOW.. Со душа од овие ги чекам GTA IV и NFS Undercover ..
Ќе биде интересно..:)
 

vik

Intern
14 април 2007
1.936
32
GTA IV ќе биди некогаш за PC или тоа се само безвезни гласини?
А од NFS се откажвам. После Pro Street незнам што да очекувам.
 
17 февруари 2008
193
2
NFS kako so gi pravat igrive sekoja vtora im e dobra. Most wanted tapa bese ( toa so trkite vo den voopsto ne bese interesna),Carbon bese odlicna, pro street ne sum ja igral mnogu ama ne mi se svigja toa so ima samo legalni trki. Pa sega da se nadevame deka UNDERCOVER ke bide neso dobro za igranje.
 

vik

Intern
14 април 2007
1.936
32
NFS kako so gi pravat igrive sekoja vtora im e dobra. Most wanted tapa bese ( toa so trkite vo den voopsto ne bese interesna),Carbon bese odlicna, pro street ne sum ja igral mnogu ama ne mi se svigja toa so ima samo legalni trki. Pa sega da se nadevame deka UNDERCOVER ke bide neso dobro za igranje.
Боопшто не се сложувам.
Most Wanted е најдобрата од серијалот на NFS, a пак Carbon е тапа.

А Pro Street да не се ни замараш. На почеток е малце интересна дека е нешто ново, ама по сат-два играње се здосадва.
Sorry за offtopic.
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3.036
203
404
www.igorjanevski.com
Боопшто не се сложувам.
Most Wanted е најдобрата од серијалот на NFS, a пак Carbon е тапа.

А Pro Street да не се ни замараш. На почеток е малце интересна дека е нешто ново, ама по сат-два играње се здосадва.
Sorry за offtopic.

Druze.. Most Wanted moze e dobra, no vo sporedba so Carbon.. moze voda da i nosi. A Pro Street e najglupata nfs so sum ja videl nekogas.
Ne znam zs...no mislam deka Undercover ke bide slicna na Pro Street.

Ja so dusa ja cekam PES 2009 :D ... nema pozakon igra od pes. :bravo:

pes2009covercopysd5.png
 

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
ne ne ne most wanted e najinteresna od cel serijal a carbon e spored grafikata i gameplay-ot a pro street e najtapa se nadevam deka ovaa undercover e naso kako prvive dve
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
a zar zaborajvte na Tomb Rider Underworld i Prince of Persia Heir Aparent,potoa mislam deka DEMIGOD ke izleze vo slednite nekolku meseci no ne sum siguren.
 

TheSpeedy

Intern
4 септември 2007
279
2
И Crysis Warhead да ја кажам гледам никој не ја спомнува release date 15 Септември 2008 ,
што значи веќе е испадната ..let's play..:D
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.159
Мислења
891.796
Членови
31.500
Огласи
31
Најнов член
Stefanija99
На врв Дно