• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

The Matrix Online ??

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

GokoMKD

Intern
14 април 2007
39
0
Дали некој има некакви информации за играва , од каде може да ја симнам , какви побарувања бара за компјутерот инт инт . Tnx :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,970
Мислења
853,714
Членови
29,608
Најнов член
aleksandra.sash
На врв Дно