• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

the G man

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

the G man

Intern
20 јули 2007
44
1
Здраво, јас сум Горан, студент на ФЕИТ (ЕТФ) и друго не ми текнуе освен дека ми свиѓа ова со форумов и то, баш е свежо. Продолжете понатаму!
Поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,728
Мислења
856,161
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно