• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

The Faces in Front of the Monitors

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Слики од луѓе коишто оставија белег во следното:
Програмирачки оперативни системи, компјутерски мрежи, Интернетот или сигурноста во тие системи. Во суштина, ова се луѓе што придонеле во горенавадените категории во позитивни и негативни исходи...

http://www.dirac.org/hackers/

:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,031
Мислења
854,807
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно