1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

The Elder Scrolls V: Skyrim општа дискусија!

Дискусија во форумот 'Игри' започната од fuUuUzZzZy, 14 Февруари 2012.

1. fuUuUzZzZy

fuUuUzZzZy
    Mr. Sensei

4,832
    820
    14 Декември 2007
    Машко
    Game developer, VFX Artist
    Би сакал да развиеме дискусија околу самава игра, и воедно да слушнам ваши мислења за неа.

Лично доста сум заразен со играва и покрај тоа што релативно сум на почеток.

Имам 24-ти левел Bosmer така наречен ​
    Wood Elve, со 40+ часа игра. Ја завршив главната мисија, па сега ги играм споредните мал милион мисии. Моментално првично сум под заглавен со дилема за тоа дали да се придружам кон империјата или кон северњаците.
    На почетокот ја мразев империјата поради првите 10 мин играње (веројатно 99% од луѓето го имаат истото мислење), но после подолго истражување, веројатно сепак ќе се придржам кон нив.

Доколку ги занемариме баговите, оваа ми е една од најдобрите игри играни до сега.

Секојдневните можности за различно развивање на настаните во играва го даваат врвот!

Според Bethesda играва може да се игра и со години. За жал обврските не ми го дозволуваат тоа, но сепак цврсто ја препорачувам на сите оние љубители на отворениот свет.

Исто така за незапознаените ви го препорачувам ова прекрасно ривју за колку толку да имате претстава за што станува збор на темава (иако чисто сумљам дека има такви на форумов :)):

За да не ја исцедам темава, овде престанувам со пишување.

Па, останува да ги прочитаме и вашите импресии.

Поздрав,
    Влатко

2. DJAMBAZ

DJAMBAZ
    Gaining Experience

191
    144
    15 Февруари 2011
    :mad::mad:Imam ruska verzija:mad:ima li resenie ????

3. Sephiroth

Sephiroth
    Баниран/a

3,497
    2,512
    14 Мај 2008
    Машко
    Има решение. Симни англиска верзија. Се работи за една од помалите игри во последно време, само 5ипол гига е, за 2 саата ќе ја симнеш.

Слични теми
  1. fuUuUzZzZy
    Одговори:
    38
    Прегледи:
    2,293
  2. goaty
    Одговори:
    17
    Прегледи:
    1,003
  3. psyside