1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

The Elder Scrolls V: Skyrim општа дискусија!

Дискусија во форумот 'Игри' започната од fuUuUzZzZy, 14 Февруари 2012.

 1. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,837
  825
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Би сакал да развиеме дискусија околу самава игра, и воедно да слушнам ваши мислења за неа.

  Лично доста сум заразен со играва и покрај тоа што релативно сум на почеток.

  Имам 24-ти левел Bosmer така наречен ​
  Wood Elve, со 40+ часа игра. Ја завршив главната мисија, па сега ги играм споредните мал милион мисии. Моментално првично сум под заглавен со дилема за тоа дали да се придружам кон империјата или кон северњаците.
  На почетокот ја мразев империјата поради првите 10 мин играње (веројатно 99% од луѓето го имаат истото мислење), но после подолго истражување, веројатно сепак ќе се придржам кон нив.

  Доколку ги занемариме баговите, оваа ми е една од најдобрите игри играни до сега.

  Секојдневните можности за различно развивање на настаните во играва го даваат врвот!

  Според Bethesda играва може да се игра и со години. За жал обврските не ми го дозволуваат тоа, но сепак цврсто ја препорачувам на сите оние љубители на отворениот свет.

  Исто така за незапознаените ви го препорачувам ова прекрасно ривју за колку толку да имате претстава за што станува збор на темава (иако чисто сумљам дека има такви на форумов :)):


  За да не ја исцедам темава, овде престанувам со пишување.

  Па, останува да ги прочитаме и вашите импресии.

  Поздрав,
  Влатко
   
 2. DJAMBAZ

  DJAMBAZ
  Gaining Experience

  191
  145
  15 Февруари 2011
  :mad::mad:Imam ruska verzija:mad:ima li resenie ????
   
 3. Sephiroth

  Sephiroth
  Баниран/a

  3,492
  2,519
  14 Мај 2008
  Машко
  Има решение. Симни англиска верзија. Се работи за една од помалите игри во последно време, само 5ипол гига е, за 2 саата ќе ја симнеш.
   
Слични теми
 1. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,377
 2. goaty
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,031
 3. psyside
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  928
 4. kjosmofon
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  849
 5. theMAD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,065
Вчитување...

Сподели

Вчитување...