• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

The Clap Of Death

  • Ја почнал/а темата S
  • Време на почнување

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Како можи лиѓето да се толку прости не ми е јасно!?:ua:
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Неможев да не се насмеам на коментарот Хахахаха :LOL::LOL::LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,921
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно