1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Text file

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од Papa Benedikt, 6 Септември 2010.

 1. Papa Benedikt

  Papa Benedikt
  Intern

  110
  8
  1 Јули 2010
  Дали можам да отварам текст фајлово со Samsung SGH-j700 или пак нешто слично од кое ке можам да читам податоци ! ?
   
 2. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  Probaj. Stavi nekoj *txt fajl vo telefonot i verojatno ke go smesti vo folderot Other (ili nesto slicno, zavisi do telefonot). Ke ti frli error ako nema poddrska za toj fajl format.
   

Сподели

Вчитување...