• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Техникава е ЉОЉ

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3.036
203
404
www.igorjanevski.com
Пазете ги чудава :LOL:

purse-made-out-of-computer-keyboard.jpg


combimouse-strange-computer-keyboard%5B5%5D.jpg


LovePC-Shell.jpg


beerpcvl8.jpg


airplane_pc_01.jpg
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1.276
335
таа претпоследната сум ја видел уште одамна, уште пред да биде постирана, и не ми се допаѓа воопшто она тигарската кожа:ua: ама самиот изгледа на куќиштето без кожата едноставно е закон:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.675
Мислења
889.455
Членови
31.515
Огласи
40
Најнов член
sw1pe
На врв Дно