• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Тестирајте ја Вашата брзина

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,481
4,667
За оваа брзина мобилен да постигне треба да има јако процесорче а и добро вифи...
Па сигурно е солиден, не знам кој модел е точно, ама Swisscom Box 3 е:

Sent from my Samsung S20 FE
 

maci

On your way to fame
2 април 2008
3,061
712
мене не ми ја отвара страната на спид тест.ми ја дава како Not secure
што подесување треба да направам во хромот?
 

Chaeld10_8

On your way to fame
29 март 2011
967
797

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,683
Мислења
862,305
Членови
30,042
Најнов член
Vilip
На врв Дно