Тестирајте ја Вашата брзина

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,535
4,758
За оваа брзина мобилен да постигне треба да има јако процесорче а и добро вифи...

Па сигурно е солиден, не знам кој модел е точно, ама Swisscom Box 3 е:

Sent from my Samsung S20 FE
 

maci

On your way to fame
2 април 2008
3,065
718
мене не ми ја отвара страната на спид тест.ми ја дава како Not secure
што подесување треба да направам во хромот?
 

Chaeld10_8

On your way to fame
29 март 2011
971
817

mihovkris

Practice makes perfect
1 јуни 2016
2,039
1,518
Неготино
Шо е со фаст.ком и ретардираната Upload брзина?
1630359687253.png

11960302554.png
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,019
Мислења
870,295
Членови
30,356
Најнов член
JanaTrpkovska1
На врв Дно