• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

TESIV Oblivion MMM 3.0 Released.

Статус
Затворена за нови мислења.

Stanoja

Intern
18 септември 2007
7
0
И играва многу ја играм.
Ја пројдов 8 пати, сеа ќе земам нов ПЦ, и планирам богфами уште 4 пати минимум!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,213
Мислења
858,235
Членови
29,734
Најнов член
Анита Јан
На врв Дно