Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Tenda Wireless AC Smart Dual-Band Gigabit Router

Статус
Затворена за нови мислења.

pavlestyle

Gaining Experience
9 април 2016
93
95
pavlestyle додаде нов оглас:

Tenda Wireless AC Smart Dual-Band Gigabit Router - 2.500 ден.

Се продава рутер како од насловот, купен од анхоч септември 2021 и користен е околу 9 месеци и веќе ми седи во кутија неколку месеци поради што немам повеќе потреба од него.


Цена: 2500ден.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.111
Мислења
974.657
Членови
35.410
Најнов член
Teodora2005
На врв Дно