Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Tenda Whole Home Mesh WiFi system MW6(1-pack)

Nikola_sr

Intern
3 септември 2007
297
24
Nikola_sr додаде нов оглас:

Tenda Whole Home Mesh WiFi system MW6(1-pack) - 3.000 ден.

Продавам Tenda MW6(1-pack). Сочуван , користен 6 месци. Купен пред 2 години. Со кутија

Се продава ради замена за појак mesh систем.

Цената не е фиксна и може да се договориме.

Солиден меш систем, да бидам искрен, ако сте на телекабел, можно е да ви прави проблеми, бидејќи tenda уредите не се компатибилни во целост со телекабел интернетот.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.496
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно