Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Tenda Whole Home Mesh WiFi system MW3(2-pack)

Статус
Затворена за нови мислења.

Nikola_sr

Intern
3 септември 2007
297
24
Nikola_sr додаде нов оглас:

Tenda Whole Home Mesh WiFi system MW3(2-pack) - 2.300 ден.

Продавам Tenda MW3(2-pack). Сочуван , користени 6 месеци. Купени пред 2 години. Со кутија

Се продава ради замена за појак mesh систем.

Цената не е фиксна и може да се договориме.

Солиден меш систем, да бидам искрен, ако сте на телекабел, можно е да ви прави проблеми, бидејќи tenda уредите не се компатибилни во целост со телекабел интернетот.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.351
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно