• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Tenda AC6 AC1200 Router

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Winncoot

Gaining Experience
22 јуни 2017
65
92
Skopje
www.youtube.com
Продавам малку користен Tenda AC6 Router. Има 4 антени и пробива низ дебели ѕидови и сигналот пристига далеку.
Пакувањето доаѓа како што е купен.

Цена: 1300ден.

upload_2020-8-4_20-47-38.jpeg upload_2020-8-4_20-47-52.jpeg
 
Резервирано.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,030
Мислења
854,804
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно